2020-02-26 01:26 Nacionālais Sporta Portāls - sportacentrs.com
2020-02-26 01:19 Nacionālais Sporta Portāls - sportacentrs.com
Svētdien, 1. martā:10:00 Priekšsacīkstes17:00 Fināli
2020-02-26 01:08 Nacionālais Sporta Portāls - sportacentrs.com
2020-02-26 00:50 Nacionālais Sporta Portāls - sportacentrs.com
Svētdien, 1. martā 17.00
2020-02-26 00:44 Nacionālais Sporta Portāls - sportacentrs.com
Trešdien, 4. martā 20.15
2020-02-26 00:04 Nacionālais Sporta Portāls - sportacentrs.com
UEFA Čempionu līgas astotdaļfināla kārtējā mačā mazākumā cīņas izskaņā nokļuva "Barcelona", kas izbraukumā spēkojās 1:1 ar sīksto Itālijas komandu "Napoli". Spēles 89. minūtē divas dzeltenās kartītes un noraidījumu nopelnīja "Barcelona" uzbrucējs Arturo Vidals.
2020-02-25 23:59 Nacionālais Sporta Portāls - sportacentrs.com
UEFA Čempionu līgas astotdaļfināla pirmajā spēlē Londonas "Chelsea", spēlējot savā "Stamford Bridge" stadionā, ar rezultātu 0:3 piedzīvoja pamatīgu sakāvi pret Vācijas čempioni Minhenes "Bayern", tādējādi pamatīgi samazinot savas iespējas iekļūt Čempionu līgas ceturtdaļfinālā.
2020-02-25 23:54 Nacionālais Sporta Portāls - sportacentrs.com
Otrdien Kontinentālās hokeja līgas (KHL) spēlē Kaspars Daugaviņš guva divus vārtus, nodrošinot Maskavas "Spartak" uzvaru izbraukumā pār Podoļskas "Vityaz" ar 4:2.
2020-02-25 23:16 Nacionālais Sporta Portāls - sportacentrs.com
Čehijas hokeja Ekstralīgā pie otrās uzvaras pēc kārtas spējusi tikt aizsarga Gunta Galviņa pārstāvētā valsts čempione Tršinecas "Oceláři", kas savā laukumā ar 2:1 pēcspēles metienu sērijā pieveica cita aizsarga Ralfa Freiberga Zlīnas "PSG Berani".
2020-02-25 23:14 Nacionālais Sporta Portāls - sportacentrs.com
Jāņa Strēlnieka pārstāvētais Krievijas basketbola superklubs Maskavas CSKA izrādot nopietnu interesi par iespēju piesaistīt komandas sastāvam Austrālijas izlases uzbrucēju Raienu Brokofu, kuru nesen atbrīvoja Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) klubs Dalasas "Mavericks".
2020-02-25 22:36 Nacionālais Sporta Portāls - sportacentrs.com
Marins Čiličs (ATP 36.) otrdien uz Dubaijas ATP 500 turnīra 1. kārtas maču pret Benuā Pēru (ATP 21.) ieradās ar piecu uzvaru sēriju pret francūzi, taču šoreiz uzvarēt nespēja, turklāt viņam nepietika pat ar četrām mačbumbām, ciešot sakāvi ar rezultātu 6:2, 5:7, 6:7(1).
2020-02-25 22:00 Nacionālais Sporta Portāls - sportacentrs.com
Nosaukts Latvijas izlases sastāvs Deivisa kausa izcīņas mačam pret Ēģipti, kas 6. un 7. martā norisināsies Lielupē. Latviju pēc sešu gadu pārtraukuma atkal pārstāvēs Ernests Gulbis, bet pirmoreiz uz izlasi izsaukts 17 gadus vecais Kārlis Ozoliņš.
2020-02-25 21:41 Nacionālais Sporta Portāls - sportacentrs.com
LETA. Latvijas basketbolists Anžejs Pasečņiks otrdien guva četrus punktus Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) G līgas spēlē, neglābdams Vašingtonas "Capital City Go-Go" komandu no zaudējuma.
2020-02-25 21:21 Nacionālais Sporta Portāls - sportacentrs.com
Latvijas labākais tenisists Ernests Gulbis otrdien Francijā "Terega Open Pau–Pyrenees" turnīra pirmajā kārtā divos setos ar 6:2, 6:3 uzveica 16 gadus veco Leo Borgu, kurš ir pasaules slavenā Bjērna Borga dēls.
2020-02-25 21:16 Nacionālais Sporta Portāls - sportacentrs.com
"Ramirent" Latvijas Basketbola līgas 2. divīzijas Rietumu grupā desmito uzvaru izcīnījusi "Kandava/Anzāģe". Kandavnieki lielāko daļu spēles bija iedzinējos izbraukumā pret "Ventspils Augstskolu", bet galu galā izcīnīja uzvaru ar rezultātu 87:84.
2020-02-25 21:13 Nacionālais Sporta Portāls - sportacentrs.com
Amerikāņu bokseris Deontejs Vailders izteicies, ka viens no iemesliem zaudējumam birtam Taisonam Fjūrijam esot bijis pārāk smagais kostīms, ko ar ko sportists devās uz cīņu - tas nogurdinājis Vailderu tiktāl, ka jau otrajā raundā viņš jutis vājumu kājās.
2020-02-25 20:58 Nacionālais Sporta Portāls - sportacentrs.com