stils un mode

0 0 0 1114 IEVA RĀBE 5.jul 2013 21:58
Stils   ir    katra  cilvēka   gaume   ar  ko var   izcelt   sevi,   dažādos  veidos   stilu    nosaka   pēc   noteiktiem   stilu   veidiem  
STRĪPAS DAŽĀDĀS VARIĀCIJĀS
Viena no šī pavasara un arī vasaras modes tendencēm ir tieši strīpas visdažādākajā to izpildījumā. Uz modes mēles, veikalu plauktos un uz ielām varēsi redzēt gan tradicionālo melni-balto strīpu salikumu, gan zili-balto jūrnieku stilam atbilstošo strīpu rakstu, gan arī strīpas visdažādākajās citu krāsu variācijās. Izvēlies savam stilam, gaumei un, protams, augumam atbilstošāko strīpu rakstu! Atceries veco likumu – horizontālās strīpas vizuāli paplašina, bet vertikālās savukārt slaidina un pagarina!
BALTĀ KRĀSA
Protams, baltā krāsa ir klasika, kas no modes skatuves nenokāpj nekad, tomēr būsim godīgas – rudens un ziema nav tas laiks, kad mēs šo krāsu bagātīgi izmantotu savā garderobē! Taču pavasaris un vasara ir tas laiks, kad baltajai krāsai pelnīti būtu jāatvēl vieta savā garderobē un stilā kopumā! Baltais šopavasar ir modē vēl spilgtāk, kā tas bijis citus gadus. Baltā ir pateicīga krāsa, jo vari to izmantot gan kā pamata krāsu kādā konkrētā tērpu salikumā, gan arī kā akcenta krāsu! Izvēlies savu variantu!


RAIBI RAKSTI
Raibi un rakstaini apģērbi bija modē rudenī un nedaudz arī ziemā, bet tagad – pavasarī – tie pildīs veikalu plauktus vēl jo bagātīgāk! Apdrukas vari izvēlēties pēc savas gaumes un patikas – gan zvērādu raksti, gan ziedi, gan ģeometriskie raksti, gan ūdens tēma – tās visas būs apspēlētas šajā pavasarī un vasarā! Raibums ir gana praktisks un gana interesants, lai iekļūtu arī tavā šī pavasara tēlā! Ja esi drosmīga – vari atļauties būt raiba no galvas līdz kājām! Ja nedaudz baidies – kombinē raibo ar ko vienkrāsainu un neitrālu.KOŠAS KRĀSAS
Krāsās spilgta bija aizvadītā 2012. gada modes vasara, taču šis pavasaris un vasara solās būt vēl jo košāki! Modē ir visas varavīksnes krāsas, turklāt – jo košākas, jo labāk! Vari izvēlēties vienu, un izmantot kā akcentu, vai miksēt kopā un eksperimentēt ar visdažādākajiem krāsu salikumiem – izvēle tava! Nebaidies no eksperimentiem, kas tev var atklāt pavisam jaunas un negaidītas stila šķautnes.

GAISĪGUMS BLŪZĒS
Blūze ir apģērba gabals, ko laikam varēsim atrast ikvienas sievietes garderobē. Tomēr, ja ziemā tās parasti izvēlamies blīvāka auduma un stīvākas, tad pavasaris un vasara ir tas laiks, kad blūzēm jākļūst vieglām, gaisīgām un pat nedaudz caurspīdīgām! Fasoni un krāsas – visdažādākās! Šādas blūzes ir ideālas kombinācijās kā ar pieguļošiem svārkiem, tā ar biksēm, un neaizmirsti izmēģināt tās arī komplektā ar klasiskiem šortiem!  

ĀDAS APĢĒRBI
Ādas apģērbi ir vēl viena no šī pavasara modes tendencēm, kas savās variācijās būs ļoti dažādi. Modē ir gan klasiskā melnā un pieguļošā āda un tās apģērbi, gan daudz mīlīgākie un neitrālākie gaišāku krāsu ādas apģērbi – bēšs, maigos pasteļtoņos u.c. Izvēle tava! Ja vēlies iegūt liktenīgās sievietes iespaidu – izvēlies melno ādu! Tām, kurām noskaņojums romantiskāks, derēs maigie ādas toņi, kas ideāli kopā ar gaisīgām kleitām un svārkiem!   


Patīk? Parādi ārī draugiem!

Šo rakstu vēl neviens nav komentējis. Esi pirmais, nokomentē!
Dienas skatītākais profils
Profilu skatijušies: 0
rafael dos santos () (32)
ķīmiskā tīrītava
Informācija
»Datums: 2020.gada 27.maijs
»Pareizs laiks: 16:00:09
»Vārda diena: Loreta, Dzidra, Gunita, Dzidris
Autorizācija
Sveiks viesi, lūdzu ielogojies!
e-pasts:

parole:Aizmirsi paroli?

Atcerēties mani
Draugiem pase
Reklāmu stends Pievienot