šķirties ir grūti, bet vajaga !

6 0 1 980 Jānis fon Bette 28.jan 2013 12:46
Pagriezīsim pulksteņa laiku atpakaļ, pagatni neatgriezst, atkal varam nomainīt numurus, bet tāpat noslēgsies aplis, uz priekšu zinu, uznāks nostalģija un sagrūs siena, neaizmirst, nepārvarēt šis sāpes, šķirties vienmēr ir grūti, bet vajag! 

Starp mums uzdzirkstija dzirksts, mēs kādivas bezdalīgas lidinājāmies pa pasauli, brīnumaina vasara, laimes brīži fona attēli! Kā aizmests akmenis, viss kautkur pazuda! Mums daudz burvīgu dienu pagātnē, kuras kopā vadijām, ja būtu tās ar kādu atkārtot, tad noteikti tā būtu Tu, tikai Tu !
Ja būšu tev pēkšņi vajadzīgs tad pazvani, ja būs vajadzīgs draugs pazvani, ja brauksi garām, piestaj, tur kur peldējām, apstājies, pieej klāt, ieelpo sevī viļņus, pasmaidi, smaidot atceries, tas bija ar mums, tie bijam mēs, patiešām, ar mums un lai sadeg kartes tumšie masti.
Neizsvītrosi no dzīves mazu "romānu", tas ir kā rēta uz rētas, netrauce, bet atcerēsies, labak aizmirsīsim par visu slikto un atcerēsimies visu labo !:)

Pagriezīsim pulksteņa laiku atpakaļ, pagatni neatgriezst, atkal varam nomainīt numurus, bet tāpat noslēgsies aplis, uz priekšu zinu, uznāks nostalģija un sagrūs siena, neaizmirst, nepārvarēt šis sāpes, šķirties vienmēr ir grūti, bet vajag! 

Runā, ka mēdz atjaunot sagrauto, mīla, draudzıba, to vien darījām, kā vien grāvām.
Pēc taviem noteikumiem, kurš traucēs mums,a, jebkurā laikā gājām pret noteikumiem Mēs! 
Es neesmu eņģelis, Tu arī nē, Mēs esam pārāk līdzīgi, lai iemīlētu līdz ciešanām.
Kādam taču ir japiekāpjas, bet diezvai Es spēšu Tev pakļauties.
Atlaižu, bet rūpi, gribās sargāt tevi, būt blakus Tev, palīdzēt kā agrāk.
Gaidīšu, kad jautāsi, kad vajadzēs, Es būšu tas kurš pasniegs tev palīdzīgu roku !
Vari atteikties un trakot, Es uztāšu, jo savādāk Es vairs nebūšu Es, man Tu esi dārga, lai kāda būtu patiesība un iekārtojušies apstākļi.Es zinu, šķirties bij grūti, bet vajadzēja.

Pagriezīsim pulksteņa laiku atpakaļ, bet pagatni neatgriezt, varam nomainīt numurus, bet tapat noslēgsies aplis, uz priekšu zinu uznāks nostalģija un sagrūs siena, neaizmirst, neparvarēt šīs sāpes, šķirties vienmēr ir grūti, bet vajaga!

Patīk? Parādi ārī draugiem!

0 0 andris mazais 27.jul 2013 07:04
smiley smiley smiley smiley smiley smiley smiley
Dienas skatītākais profils
Profilu skatijušies: 0
rafael dos santos () (32)
ķīmiskā tīrītava
Informācija
»Datums: 2020.gada 26.maijs
»Pareizs laiks: 07:44:34
»Vārda diena: Varis, Eduards, Edvards
Autorizācija
Sveiks viesi, lūdzu ielogojies!
e-pasts:

parole:Aizmirsi paroli?

Atcerēties mani
Draugiem pase
Reklāmu stends Pievienot