Znoroks pret shupleru :)

8 0 2 989 a a 10.jan 2011 21:46

Rīgas ''Dinamo'' treneri ceturto spēli pēc kārtas vārtu drošību bija uzticējuši Krisam Holtam, uz soliņa atkal nosēdinot Edgaru Lūsiņu. Aizsardzībā galvenais notikums, protams, bija komandas kapteiņa Sanda Ozoliņa atgriešanās pēc ribu sadziedēšanas - viņš vienā pārī ar Jēkabu Rēdlihu. Savukārt 1. uzbrukuma virknējumā kanādietis Marks Hartigans, kurš arī dziedēja traumu. Tādējādi slovāks Roberts Petrovickis, kurš iepriekšējā spēlē guva vārtus, tika atbīdīts uz 4. maiņu, kur spēlēja kopā ar 18 gadus veco Aināru Podziņu un no fārmkluba izsaukto Juri Štālu.

Spēles 1. minūtē krietni bīstamāk uzbruka viesi, sagādājot mājiniekiem raizes. Taču turpinājumā iniciatīva bija rīdzinieku rokās, tika iegūts vairākums, taču izdevības mājinieki neprata realizēt. Tāpat kā Maskavas ''Dynamo'' - noraidītam esot Hartiganam, viesi paši dabūja sodu, izlīdzinot situāciju. Pēc aktīvajām ievadminūtēm spēles temps ievērojami kritās, taču metienu netrūka, bet pārsvars joprojām bija ''Dinamo''. Par lūzuma punktu varēja kļūt neskaitāmie mūsējo noraidījumi trešdaļas vidū - maskavieši aizturētā soda laikā uzspēlēja sešatā pret trim mājiniekiem, vairākas minūtes centās realizēt lielo vairākumu, taču rezultātu neatklāja.

Neizmantojuši iespējas, viesi pēdējā minūtē ielaida - Lauris Dārziņš, spēlējot vairākumā, ieslidoja zonā caur kreiso malu, pieturēja ripu un ar rikošeta palīdzību vadībā izvirzīja rīdziniekus - 1:0, viņam 14. vārti sezonā! Tūdaļ teicama izdevība bija Ģirtam Ankipānam - viņš tukšos vārtos meta no neērtā tvēriena, bet netrāpīja! Tādējādi pēc 20 minūtēm 1:0 mājinieku labā. Metienos 19:15 mūsējo labā. Loģiski jāatzīmē arī Štāla veikums - centība, laužoties uz ''Dynamo'' vārtiem, un divi izprovocēti noraidījumi.

Otrā trešdaļa sākās līdzīgā garā kā beidzās pirmā - noraidījumi bira kā no pārpilnības raga. Vairākumā galvenokārt spēlēja maskavieši, taču nekas cienījams nesanāca. Savukārt rīdzinieki, ilgu laiku klusējuši, atkal sagaidīja trešdaļas izskaņu un palielināja pārsvaru. Vispirms vairākumā teicamu kombināciju izspēlēja pēdējā laikā rezultatīvais Dārziņš un Ozoliņš - aizsargs meta, bet ripa vārtu priekšā trāpīja Brokam Troteram pa kāju. Tiesneši, protams, devās aprunāties ar video tiesnesi, taču kustības nebija - 3:0! Troteram vārti otro spēli pēc kārtas.

Pēc trim minūtēm un trim sekundēm Mārtiņš Karsums panāca krietni drošāko 3:0. Viņš, saņēmis ripu no Jāņa Sprukta, kurš to izcīnīja pie borta, izdarīja diezgan negaidītu metienu visiem, pārsteidzot arī ''Dynamo'' vārtsargu Maiklu Gārnetu. Ripa ielidoja vārtu tīklā, liekot uzgavilēt mājinieku faniem. Turpinājumā reālu draudu vārtiem nebija, tādējādi pirms pēdējām 20 minūtēm pamatlaikā rīdziniekiem trīs vārtu handikaps.

Izšķirošo trešdaļu maskavieši sāka ļoti aktīvi, uzreiz iespiežot mūsējos aizsardzības zonā. Rīdzinieki īpaši nepretojās, par to samaksājot - burzma vārtu priekšā patraucēja Holtam, un raženais slovāku aizsargs Martins Štrbaks ar patālu metienu viņu pārspēja, panākdams 1:3. ''Dinamo'' hokejisti nedomāja ierakties aizsardzībā arvien dziļāk, tāpēc devās pretzubrukumos, un viens tika izmantots - Dārziņš piespēlēja Troteram, kurš vienatnē izrēķinājās ar Gārnetu, atjaunojot mājinieku trīs vārtu pārsvaru un gūstot savus otros vārtus spēlē - 4:1!

Viesiem nevajadzēja pat minūti, lai atkal gūtu vārtus - muļķīgu Sprukta noraidījumu ar metienu no distances realizēja Maksims Solovjovs - 2:4. Maskavas hokejisti turpināja doties uzbrukumos, taču mūsējo saceltie aizsardzības vaļņi viņiem bija nepārvarams šķērslis. Uzvara ar 4:2, tādējādi pārtraukta četru zaudēto spēļu sērija, savukārt ''Dynamo'' jau 8. zaudējums pēc kārtas! Nākamā spēle pēc divām dienām pret Maskavas ''Spartak''.

Rīgas ''Dinamo'' sastāvs:

Kriss Holts (Edgars Lūsiņš); Jēkabs Rēdlihs - Sandis Ozoliņš, Arvīds Reķis - Kristaps Sotnieks, Rodrigo Laviņš - Guntis Galviņš, Krišjānis Rēdlihs; Aleksandrs Ņiživijs - Marks Hartigans - Tomašs Surovijs, Mārtiņš Karsums - Jānis Sprukts - Ģirts Ankipāns, Lauris Dārziņš - Broks Troters - Miķelis Rēdlihs, Ainārs Podziņš - Roberts Petrovickis - Juris Štāls

KHL regulārā sezona, 10. janvārisRīgas ''Dinamo'' - Maskavas ''Dynamo'' 4:2 (1:0, 2:0, 1:2)

Vārti: 19:13 Dārziņš (M. Rēdlihs, Galviņš, vair.) 1:0, 34:03 Troters (Dārziņš, Ozoliņš, vair.) 2:0, 37:06 Karsums (Sprukts, Galviņš, vair.) 3:0, 49:29 Štrbaks (Solovjovs, Ugarovs) 3:1, 52:17 Troters (Dārziņš) 4:1, 53:07 Solovjovs (Babenko, vair.) 4:2
Soda minūtes: 20:18
Metieni: 32:36
Vārtsargi: Holts - Gārnetswww.sportacentrs.com

Patīk? Parādi ārī draugiem!

2 0 Zane Balcere 11.jan 2011 11:52
Laba spēle. smiley
Dienas skatītākais profils
Profilu skatijušies: 0
Baiba Avota ()
ķīmiskā tīrītava
Informācija
»Datums: 2020.gada 20.septembris
»Pareizs laiks: 16:24:22
»Vārda diena: Marianna, Ginters, Guntra
Autorizācija
Sveiks viesi, lūdzu ielogojies!
e-pasts:

parole:Aizmirsi paroli?

Atcerēties mani
Draugiem pase
Reklāmu stends Pievienot