Vīrieši vienmēr atgriežas.

35 4 12 2728 ☜♡☞ Ruta Čiwkule☜♡☞ 10.jan 2012 19:46

Vīrieši vienmēr atgriežas.

 

Vīrieši vienmēr atgriežas. Tāda ir viņu daba: panākt, lai iemīl, zaudēt interesi, pamest, bet pēc tam atgriezties. Un pie tam atgriezties viņi grib tad ,kad Tev neko nenozīmē, kad dzīvē viss ir nostājies savā vietā un esi satikusi jaunu mīlestību. Un pēkšņi viņš zvana ,un piedāvā satikties. Ļoti gribas piekrist, jo atgriežas atmiņas. Kaut kad viņš bija Tavs vienīgais un neatkārtojamais. Bet jūs izšķīrāties, iespējams pēc Tavas iniciatīvas, bet ar cerību, ka viņš centīsies atgriezties. Tomēr paiet laiks, bet mēģinājumu apturēt šķiršanos nav. Un Tu dusmojies uz sevi par savu stulbumu, bet lepnums neļauj pašai atgriezties. Īstenībā, pat nav kur vairs iet. Tu redzēji viņu ar citu. Viņiem kopā bija labi, viņi skūpstījās un turēja viens otra rokas. Viņš apskāva viņu, kā kādreiz Tevi, un Tu atceries, cik bija patīkami atrasties šajos apskāvienos. Saprast, ka viņš negrib pazaudēt Tevi. Atmiņas. Varbūt, ka viņš izdarīja izšķirošo soli, bet Tu tam nebiji gatava. Vienkārši viss notika tik strauji. Viņš taču tik ilgi centās Tevi pārliecināt, ka Tu viņam patīc un, kad Tu spēri soli pretī, viņš bija laimīgs. Viss bija labi, pat pārāk labi. Bet vienreiz viņš pateica, ka viņš ir noguris no tām vai vienkārši  neko nepasakot-pazuda. Pašsaprotami, Tu sāc vainot sevi. Meklē iemeslus, un pat tos atrodi. Tev sāk šķist, ka esi sākusi mazāk sekot savam izskatam. Pēc tam ilgi mokies, pārdzīvo. Viss jūk un brūk, strādāt negribas, nu labi, pat dzīvot negribas. Un Tu sāc eksistēt. Gadās, ka piezvani viņam un kad viņš paceļ klausuli, Tu klusē. Bet pēc tam satiec viņu. Protams, viņš izskatās lieliski, kaut ko stāsta, smaida. Un ieraugot viņu paliek vēl sliktāk. Jo esi nikna uz sevi. Dusmojies par to, ka pārdzīvo, nevari normāli dzīvot un visu laiku domā par viņu. Viņam taču ir labi arī bez Tevis. Tu esi nikna un tajā brīdī atnāk vēlēšanās parādīt, ka Tev arī ir labi un Tu turpini dzīvot.

Paiet laiks. Viss sliktais aizmirstas, Tu vairāk negribi atriebties vai arī būt labāka nekā patiesībā esi. Darbs sāk sagādāt prieku, mierīgi flirtē ar puišiem un nesaproti, kā Tu varēji par viņu tā pārdzīvot. Neatceries cik Tev bija slikti. Izrādās, ka Tu neesi nelaimīga, vienkārši brīva. Pie tam vīrieši skaidri liek noprast, ka Tu viņiem interesē, ka Tu esi normāla, skaista sieviete. Pēc tam parādās vīrietis. Viņš smaida un izsaka Tev komplimentus. Tev ir patīkami un sirds sāk sisties aizvien straujāk. Tu iemīlies. Tu esi laimīga un esi jau aizmirsusi par veco mīlestību. Precīzāk, neizmirsi, bet pārvērti to patīkamās atmiņās. Un viņš parādās, nav svarīgi kādā veidā. Lūdz tikšanos, un esot sapratis, kādu kļūdu pieļāvis. Tev jāizvēlas. Piekrist vai nepiekrist? Tu skaties uz to vīrieti, kurš Tev iemācīja atkal būt laimīgai. Skaties un domā: tikties vai nē? Un Tu pasaki: nē! Ne velti ir sakāmvārds: divas reizes vienā un tajā pat upē neiekāpsi. Piedāvā viņam savu draudzību un tas arī viss.

Patīk? Parādi ārī draugiem!

0 0 Raimonds Mikalausks 11.mar 2012 10:21
smiley smiley smiley smiley smiley smiley
1 0 k p 7.feb 2012 10:14
smiley smiley smiley smiley smiley smiley
1 0 ...Laimux... ♥angel♥ 15.jan 2012 00:00
piekritu sim stastam jo pati ar to saskaros tagad.smileysmiley
1 0 LANA TIMOFEJEVA 14.jan 2012 16:18
Protams, ka daļa neatgriezīsies, bet otra daļa gan smiley Savā ziņā patiess teksts smiley
3 0 Arta Vjatere 14.jan 2012 03:11
Raksts man patika, bet emocijas, kuras uzdzina, gan ne. Nevēlos piekrist, ka visi vīrieši atgriežas. Tas ir kārtējais stereotips.
2 1 Ieva Jučinska 12.jan 2012 18:48
Tā ir taisnība puiši vienmēr mainīs meitenes kā savas zeķes. tākā es visam piekrītu
3 0 dainis sebrins 12.jan 2012 11:12
Muļķības! Staigātāji staigās apkārt un tur neko nepadarīsi! Otrs un pats svarīgākais, ja puisis mīl tad viņš tevi nekad nepametīs! Un trešais, meitenes vienkārši pievaktējat savu veci - neļaujiet viņam sevi pamest! Esi ar viņu vienmēr kopā ejiet uz kino brauciet ceļojumos dariet jebko kas jums liek būt kopā un jums būs kopīgi pidzīvojumi kas jūs savienos uz mūžu.
1 1 Raivis Donis 12.jan 2012 00:38
True ,. smiley smiley smiley
2 0 Prosta Berzins Berzins 11.jan 2012 20:34
Nau gan.. smiley smiley smiley
0 3 Байба Милда 11.jan 2012 17:41
taisnibasmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmiley
2 2 Sintija Tauriņa 11.jan 2012 12:27
jap..atminas laba lieta.un wel pie tam ja labas atminas..un pa parejo teksta saturu ar taisniba.ta ir.
3 0 Ausma Kalniņa 11.jan 2012 12:00
smiley Atmiņas jau tāpēc ir skaistas...kad ir tikai atmiņas!Dzīve rit tālāk!smiley smiley smiley smiley
Dienas skatītākais profils
Profilu skatijušies: 0
Dzintars Upesjuris () (20)
Informācija
»Datums: 2020.gada 4.aprīlis
»Pareizs laiks: 14:45:10
»Vārda diena: Valda, Herta, Arvalda, Arvalds
Autorizācija
Sveiks viesi, lūdzu ielogojies!
e-pasts:

parole:Aizmirsi paroli?

Atcerēties mani
Draugiem pase
Reklāmu stends Pievienot