Dzīvnieki - Slepkavas

25 0 9 2095 Arturs Karma 17.jan 2011 19:11

Aplūkosim pašus asinskārākos dzīvniekus kuri ilgu laiku slepkavoja un turēja bailēs vietējos iedzīvotājus+iepazīsim 2 slavenus medniekus kuri medīja šos nezvērus.


Čampavatas Tīģeris. Šī... Autors: solsisod Dzīvnieki-Slepkavas
1. Čampavatas Tīģeris. Šī asinskārā Bengālijas tīģeriene bija atbildīga par 436 nāves gadījumiem Nepālā un vēlāk Kuamonas reģionā Indijā lielākoties 19.gadsimta otrajā pusē. Pēc tam kad šī tīģeriene bija jau saplosījusi vismaz 200 cilvēkus Nepālā, Nepālas armija to aizdzina pāri Indijas robežai Kuamonas reģionā kur tīģeriene turpināja uzbrukt un nogalināt cilvēkus. Šis tīģeris bieži tika redzēts dažādu ciematu ielās uzbrūkot cilvēkiem un pat mēģinot ielauzties būdās. Tīģerieni 1911. gadā nošāva slavenais Britu mednieks Džims Korbets (attēlā).
Panaras Leopards. Panaras... Autors: solsisod Dzīvnieki-Slepkavas
2. Panaras Leopards. Panaras leopards bija vēlviens asinskārs dzīvnieks kurš terorizēja Indijas ziemeļu apgabalus saplosot un apēdot vismaz 400 cilvēku, 20.gadsimta sākumā. Leopardu ievainoja kāds malu mednieks un kopš tā laika leopards vairs nespēja nomedīt normālu medījumu tādēļ tas sāka medīt cilvēkus. 1910.gadā mednieks Džims Korbets sadzina pēdas lielajam plēsējam un to nošāva. (attēlā)
Krokodils Gustavs. Gustavs... Autors: solsisod Dzīvnieki-Slepkavas
3. Krokodils Gustavs. Gustavs ir milzīgs Nīlas krokodils kurš šobrīd dzīvo Burundi. Tā šobrīdējais vecums pārsniedz 65 gadus, tā garums pārsniedz 6 metrus un tas sver vismaz 1 tonnu, padarot to par trešo lielāko krokodilu kāds jebkad redzēts Āfrikā. Šis krokodils ir bēdīgi slavens ar to ka tas regulāri uzbrūk cilvēkiem un klīst baumas ka Gustavs iespējams ir nogalinājis vairāk kā 300 cilvēku Tanganjikas ezera un Razizi upes krastos,Burundi. Pēdējoreiz Gustavs tika redzēts un nofilmēts 2008.gada februārī. Šobrīd Gustavs joprojām dzīvo Razizi upē un vietējie iedzīvotāji bieži ir redzējuši šo krokodilu, lai gan pēdējā laikā netiek ziņots par cilvēku upuriem.
Tsavo cilvēkēdājlauvas.... Autors: solsisod Dzīvnieki-Slepkavas
4. Tsavo cilvēkēdājlauvas. Šīs divas asinskārās lauvas 1898.gadā 9 mēnešu laikā no marta līdz decembrim, saplosīja un apēda vairākus Ugandas-Kenijas dzelzceļa strādniekus kuri būvēja sliedes uz tilta pāri Tsavo upei,Kenijā. Būvniecības projekta vadītājam Džonam Patersonam izdevās nošaut abas lauvas pēc tam kad tās jau bija paspējušas saplsosīt vairākus strādniekus. Projekts tika pabeigts 1899. gada februārī. Cik pavisam strādnieki tika apēsti nebija skaidrs, lai gan Patersons apgalvoja ka upuru skaits varētu būt 135.
Rudraprajagas Leopards. Tiek... Autors: solsisod Dzīvnieki-Slepkavas
5. Rudraprajagas Leopards. Tiek apgalvots ka šis leopards 20.gadsimta sākumā,Indijā nogalināja 125 cilvēkus. Šis leopards bija tik izsalcis ka tas mēdza lauzties iekšā pa durvīm un rāpties iekšā pa logiem. Britu parlaments 1925.gada rudenī nosūtīja Džimu Korbetu uz Indiju lai nošautu asinskāro slepkavu. Rudraprajagas pilsētiņā ir zīme vietā kur tika nogalināts leopards. Korbets savos pierakstos vēlāk rakstīja ka leopards cieta no zobu izkrišanas.
Čovgaras Tīģeri. Šie... Autors: solsisod Dzīvnieki-Slepkavas
6. Čovgaras Tīģeri. Šie divi Bengālijas tīģeri bija atbildīgi par 64 nāves gadījumiem Indijas ziemeļos. 1929.gadā Dž.Korbets tika nosūtīts lai nošautu abus tīģerus. Pirmās trīs reizes abiem tīģeriem izdevās aizbēgt no Korbeta lodēm,taču 1930.gada 11.aprīlī ar ceturto reizi Korbetam izdevās nošaut abus tīģerus (viens no viņiem attēlā) pieliekot punktu vietējo cilvēku bailēm.
Džims Korbets (1875-1955)... Autors: solsisod Dzīvnieki-Slepkavas
7. Džims Korbets (1875-1955) bija britu mednieks un rakstnieks kurš ir slavens ar vairāku cilvēkēdāju tīģeru un leopardu iznīcināšanu Indijā. Laikā no 1907.gada līdz 1938.gadam Korbets nošāva 19 tīģerus un 14 leopardus, kopā 33 cilvēkēdājus. Tiek lēsts ka šie 33 lielie kaķi ir nogalinājuši vairāk kā 1200 vīriešus,sievietes un bērnus. Korbeta pirmais medījums bija Čampavatas tīģeris. Korbets bieži savās ekstrēmajās medībās devās kopā ar savu suni vārdā Robinu. 1947.gadā Korbets ar savu māsu Megiju apmetās uz dzīvi Njeri pilsētā Kenijā un nodzīvoja tur līdz sava mūža beigām rakstot grāmatas par savu gūto pieredzi kā mednieks. 1955.gadā Korbets mira no sirdslēkmes būdams 79 gadus vecs.
Jellagiri Leopards. Šis... Autors: solsisod Dzīvnieki-Slepkavas
8. Jellagiri Leopards. Šis Indijas leopards bija atbildīgs par vismaz 3 cilvēku nāves gadījumiem Indijas kalnu apgabalos. Sākumā šis leopards uzbruka govīm un kāds Indiešu saimnieks vārdā Nātans 3 mēnešu laikā zaudēja 4 govis pēc šī leoparda uzbrukumiem. Nākamo mēnešu laikā leopards sāka uzbrukt Jellagiri ciema iedzīvotājiem nogalinot 3. Uz ciematu tika izsaukts pazīstamais skotu izcelsmes, indiešu mednieks Kenets Andersons. Dažas dienas vēlāk nakts laikā Andersonam izdevās pievilināt leopardu un to ievainot. Neviens nezināja vai leopards vēl ir dzīvs vai miris, taču nākamās dienas rītā leoparda ķermenis tika atrasts (attēlā).
Seguras Tīģeris. Gados... Autors: solsisod Dzīvnieki-Slepkavas
9. Seguras Tīģeris. Gados jauniņais Bengālijas Tīģeris nogalināja vairākus cilvēkus Indijas dienvidos, Nilgiri kalnos un vēlāk tas pārvietojās Gudaluras un Seguras pilsētiņu tuvumā. Šo tīģeri nogalināja Kenets Andersons kurš vēlāk atklāja, ka tīģeris esot bijis daļēji akls un nav bijis spējīgs nomedīt sev atbilstošu medījumu.
Jovalgiri Tīģeriene. Šī... Autors: solsisod Dzīvnieki-Slepkavas
10. Jovalgiri Tīģeriene. Šī asinskārā Bengālijas tīģeriene nogalināja 15 cilvēkus pašos Indijas ziemeļos. Kenets Andersons tika informēts par šiem nāves gadījumiem un tika nosūtīts uz notikuma vietu. Vietējie bija pamanījuši, ka šij tīģerienei bija tikai viena auss. 11 dienas pēc ierašanās Jovalgiri ciemā Kenets Andersons nomedīja tīģerieni.(attēlā)
Kenets Andersons (1910-1974)... Autors: solsisod Dzīvnieki-Slepkavas
11. Kenets Andersons (1910-1974) bija Indiešu mednieks un rakstnieks kurš sarakstīja vairākas grāmatas par saviem piedzīvojumiem Dienvidindijas džungļos. Oficiāli Andersons ir nogalinājis 8 leopardus-cilvēkēdājus un 7 tīģerus-cilvēkēdājus laikā no 1939.gadam līdz 1966.gadam. Viņš medībās parasti devās ar savu suni Niperu. Andersons mira no vēža 1974.gadā

Atsauce: http://spoki.lv

Patīk? Parādi ārī draugiem!

0 0 Guntars ..... 8.nov 2011 15:29
kas pa kaķīšiemsmiley
0 0 Matīss Jansons 10.jun 2011 13:19
smiley smiley smiley smiley smiley
3 0 Ringolds Dukatans 6.feb 2011 05:16
krutie dzivniecinji smiley)
3 1 Anita Žilinska 30.jan 2011 00:15
interesants, pašai būtu bail ar tādiem tikties. smiley
4 0 Ingus Lapiņš 20.jan 2011 16:46
Satikt gan tadus negribetos smiley
3 0 Aldis Eglitis 17.jan 2011 22:25
Brrrrr, ne visai patīkami apzināties, ka apkārt klīst tādi \"mīļi\" kaķīši... Labi, ka pie mums tādu nav... smiley Bet raksts - ļoti labs!!!
4 0 Arturs Karma 17.jan 2011 19:21
Vairākums gadījumi, kā minēts rakstā - dzīvniekam bija kaut kāda problēma, lai viņš spētu medīt , kā ierasts un medīt ko ierasts - tāpēc vot šiem tā sanāca...
3 0 Juta Bergmane 17.jan 2011 19:20
Nu jā,dzīvniekiem tāda daba! Bet raksts interesants. (:
Dienas skatītākais profils
Profilu skatijušies: 0
Baiba Avota ()
Informācija
»Datums: 2020.gada 21.oktobris
»Pareizs laiks: 02:49:57
»Vārda diena: Severins, Urzula
Autorizācija
Sveiks viesi, lūdzu ielogojies!
e-pasts:

parole:Aizmirsi paroli?

Atcerēties mani
Draugiem pase
Reklāmu stends Pievienot