20.gadsimta dīvainākie izgudrojumi.

33 0 6 2387 Artūrs Mikitovs 16.feb 2011 17:13

Divdesmitais gadsimts bija izgudrojumu laikmets. Ja paskatītos uz laika līniju un to, attīstības vēsturi, tad tieši 20.gadsimtā parādījās visvairāk izgudrojumu. Protams šajā gadsimtā arī attīstījās jaunas tehnoloģijas, medicīna un zinātne.  20.gadsimtā parādījās tik daudz revolucionāru ideju un tehnoloģiju, kādas neparādījās pa pārējiem gadsimtiem kopā ņemot.

20.gadsimts uzsākās ar lidmašīnu attīstību, automašīnu masveida ražošanu, radio parādīšanos. Un šīs lietas visus pārsteidza. Viss jaunais, ātri vien izplatījās pa visu pasauli. Un daudzas cilvēku ikdienišķās lietas tika ievērojami uzlabotas. Taču bija arī idejas un izgudrojumi, kuriem nebija tik lieli panākumi.

Lūk ir daži no viss neveiksmīgākajiem izgudrojumiem. Šie izgudrojumi nu dien ir savādi, taču daži ir patiešām amizanti un nemaz ar ne tik nederīgi :D

1.

Savādi, ka tas kas mūsdienās ir stilīgi tajā laikā nebija stilīgi :D Iespējams šādas brilles pārsteidza savu laiku. :D

Bet nu kurš būtu zinājis, ka pēc 100.gadiem tas būs modes kliedziens :D

2.

Kurš gan nezina, kā tas ir kad sieviete taisās uz kādu balli vai tusiņu. Ilgās stundas gatavošanās un nemitīgās pārģērbšanās. Taču šis izgudrojums vismaz mazliet atviegloja to visu. Lai nebūtu katru riezi pēc meikapa uzlikšana un pēkšņas vēlmes nomazgāties, viss no jauna jādara, tad šis izgudrojums nosedza visu galvu lai nomazgājoties, neizsmērēti meikapu un neizjauktu jau sagatavotu frizūru.


3.

Nu kuram pīpmanim gan nepatiktu ka pat lietus laikā varētu pipēt. Nu 20.gadsimtā šāda problēma jau tika atrisināta. Mazais lietussardziņš bija domāts lai cigareti pasargātu no lietu. Nezinu vai tam bija tiešām labs pielietojums, taču izgudrojums ar labu nodomu un ir amizants :)

4.

Es īsti nesaprotu, kas vainas šim izgudrojumam. Kuram gan negribētos sērfot :D

Šī ierīce bija domāta lai cilvēki varētu pārvietoties pa ūdeni. Principā tas ir sērfdēlis kuram klāt ir motors un kuru viegli vadīt un pārvietoties pa ūdeni. Kā var redzēt attēlā tad mierīgi varēja darba cilvēks teiksim šķērsot upi, lai tiktu uz darbu, kas atrodas otrā krastā. 

5.

Kurš gan nevēlētos kārtīgi paēst, neuztraukties par savu svaru un kalorijām un pēc ēšanas vēl arī relaksēties.

Tad lūk šo ierīci izgudroja Zviedrija. Principā ideja bija tāda, ka ar siltumu tā sadedzina liekās kalorijas un neļauj cilvēkiem pieņemties svarā. Savādi, ka tajā pašā gadā kurā viņu izlaida, tika arī pārtraukta ražošana. 


6.

Nav zināms, kam ienāca prātā šāda ideja, taču kāds izdomāja, ka cilvēcei vajag ārēju tītara cepamo krāsni.

Tā arī radās šī dīvainā ierīce, kas tītaru cep ar lampu siltumu. Nez, cik gan tas ir izdevīgi.. Taču acīmredzot cilvēce uzskatīja, ka tomēr šāda ierīce nav vajadzīga.

7.

Lielisks izgudrojums.. Kurš gan nevēlētos lidot kā putns. Šī izgudrojuma mērķis bija ļaut cilvēkam lidot kā putnam. Taču izgudrojums neizdevās. Un pats autors bija par savu izgudrojumu tik pārliecināts, ka pats to izmēģināja pirmais, kas maksāja viņam arī dzīvību.

8.

Japānā 1963.gadā izgudroja šo amizanto izskata ierīci. Lai cik ne dīvaini, taču šī ierīce ir domāta bērniem :).Šī ierīce atgādināja sievietes krūti un bija iestrādāta ierīce kas simulēja sirdspukstus. Bija doma, ka šī ierīce simulējot mātes krūti palīdzēs bērniem iemigt.

9.

Šo būrīti uztaisīja 1937.gadā. To pirmo reizi varēja ieraudzīt Londonā. Ideja jau nebija slikta, taču, man pašam nepieņemama. Šī būrīša ideja bija tāda, ka bērnam vajag svaigu gaisu, tādēļ izveidoja būrīti kur ielikt bērnu un to būrīti pa logu izkarina ārā. Nu neesmu drošs, ka tas ir pareizi un prātīgi.. Lūk tādi ir bijuši savādākie 20.gadsimta izgudrojumi.. :)

Izsakieties :DAtsauce:

Patīk? Parādi ārī draugiem!

0 0 Guntars ..... 6.nov 2011 22:19
labi ka tagad tā navsmiley
0 0 Jānis Gludītis 23.feb 2011 03:12
agrak vinji izskatijas tizli smiley
0 0 Artis Veigurs 19.feb 2011 10:02
interesants rakstssmiley
1 0 Aldis Eglitis 17.feb 2011 08:58
Lai nu kā ar to derīgumu, bet tas, ka galvas cilvēkiem ir domāšanai, te pierādās it uzskatāmi... smiley smiley smiley
1 0 Artūrs Mikitovs 16.feb 2011 23:50
tev tāda noderētu smileysmileysmiley varētu iet dušā un makeups neizjuktu smiley
1 0 Edīte Titāne 16.feb 2011 23:49
KO tik neizdomā... smiley smiley smiley smiley Bet tā dušas cepure.. gan prikolīga... smiley
Dienas skatītākais profils
Profilu skatijušies: 0
Baiba Avota ()
fitnesa ziņas
Informācija
»Datums: 2020.gada 21.oktobris
»Pareizs laiks: 01:17:14
»Vārda diena: Severins, Urzula
Autorizācija
Sveiks viesi, lūdzu ielogojies!
e-pasts:

parole:Aizmirsi paroli?

Atcerēties mani
Draugiem pase
Reklāmu stends Pievienot